Aktualności

Wybory 2019: poseł Czerwiński pyta o sądeczankę… 2019.03.30

GDDKiA w Krakowie unieważniła ostatnio dwa przetargi na budowę łącznika obwodnicy zachodniej i północnej Nowego Sącza i Chełmca, ale także na przygotowanie dokumentacji projektowej dla obwodnicy Piwnicznej-Zdrój. Złożone oferty przewyższały, i to znacznie, zarezerwowane środki na te zadania.

Nowelizacja ustawy o OZE - nowe przepisy wejdą w życie w lipcu. 2018.06.07

W Sejmie odbyło się drugie czytanie rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw. Posłowie zadeklarowali przyjęcie w głosowaniu projektu po uwzględnieniu zgłoszonych poprawek - czytamy w BiznesAlert.pl.

Leszek Zegzda wśród kandydatów PO na Prezydenta Nowego Sącza 2018.06.07

Członek zarządu województwa małopolskiego Leszek Zegzda jest w gronie czterech kandydatów rozważanych przez PO przed jesiennymi wyborami prezydenta Nowego Sącza. Spekulacje oficjalnie potwierdza na antenie Radia Kraków poseł PO Andrzej Czerwiński...

Uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja 2018.05.03

Kilkaset osób wzięło udział w nowosądeckich obchodach 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w bazylice św. Małgorzaty. Po nabożeństwie uczestnicy tradycyjnie przemaszerowali na plac 3 Maja.

« poprzednia 1 2 3 następna »